Selecteer een pagina

WIE IS WIE IN BAZZZ

Lamia Cheba

Coördinator 
lamia@jcbazzz.be

Yasmia Setta

Educatief jeugdwerker
yasmia@jcbazzz.be

Salahdine Ibnou Kacemi

Jeugdwerker – Bazzz’art
salah@jcbazzz.be

Chloë Spiessens

Jeugdwerker – jongeren
chloe@jcbazzz.be

Kawtar Choho

Projectmedewerker YMAGE
kawtar@jcbazzz.be

Yousra Kaddouri

Jeugdwerker – tieners
yousra@jcbazzz.be

Ismail El Yacoubi

Projectmedewerker Welzijn
ismail@jcbazzz.be

Margo Huygen

Communicatie
margo@jcbazzz.be

… en de talloze stagiaires en vrijwilligers die ons doorheen het jaar ondersteunen ♡